0503
2018
boya badana, istanbul boya badana, boya badana istanbul, Ev Boya Badana, Ofis Boya Badana, İşyeri Boya Badana, Kurumsal Firmaların Boya Badanaları, Apartman Boşluğu Boya Badana, Dış Cephe Boya Badana, Yağlı Boya ve Diğer Dekoratif Boyalar.

Boya badana yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

Boya, badana işlemleri dekorasyonun en son aşamalarından birisi ve şüphesiz en önemli aşamasıdır. Boya işlemi bütün işler bittikten sonra evin, iş yerinin kısacası yaşam alanının nasıl gözükeceği konusunda bilgi verir. Boya ve badana süreci kötü giderse yapılan tadilat dekorasyon masrafları heba edebilir. Dolayısıyla titizlikle çalışmalı, aşama aşama gitmekte fayda vardır.

Ustayla anlaşmış tüm detayları konuşmuş olabilirsiniz ancak usta sizi gerçekten dinlemiş ve söylediklerinizi özümsemiş mi yoksa sizi o an için başından savmak için her şeyi kabul eder gibi görünüp yine kendi bildiğini mi okumuş bunu ancak boya bittikten ve iş işten geçtikten sonra görmek istemiyorsanız ara ara bunu kendisine çok da fark ettirmeden  kontrol ederek yaptığı işi denetleyebilirsiniz.

Malzeme ve işçilik dahil, duvar, tavan boya uygulamasıdır.   Kampanya kapsamında 1. Sınıf markaların renk kartelalarından seçilecek renk ile su bazlı boya uygulanır, astar uygulaması ve tamiratlar, ahşap ve demir yüzeylerin (kapı, pencere, radyatör,korkuluk vb..) kampanya fiyatlarını kapsamamaktadır, Kat sayısı bir den fazla (dubleks, tripleks, villa vb..) ve tavan yüksekliği 3m’nin üzerinde olan yapılar,kampanya fiyatına dahil değildir. Söküm ve demontajlar hizmete dâhil değildir.örnek stor perde, kalorifer petekleri,mobilya aksamlar. Usta hak ediş ödemeleri ve malzeme alımları Erdem Yapı'ya aittir. Ustaya sözleşme dışında extradan iş teklif edemez ustaya ödeme yapamaz.

Ev Boya Badana, Ofis Boya Badana, İşyeri Boya Badana, Kurumsal Firmaların Boya Badanaları, Apartman Boşluğu Boya Badana, Dış Cephe Boya Badana, Yağlı Boya ve Diğer Dekoratif Boyalar.

Duvar çıtası yapılmış projelerimizi incelemek içn mutlaka çalışmalarımıza bakınız.