Komple daire tadilat işlerini alıyoruz. Sizleri yormadan, hem daha ekonomik hem daha kısa sürede işlerinizi teslim ediyoruz. Tüm inşaat uygulamaları Erdem Dekorasyon güvensiyle yapılmaktadır. İstanbul'daki tüm tadilat bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.
  • Ev veya işyerinizin içinde yıkılmasını istediğiniz duvar veya kapatmak istediğiniz balkon olabilir.
  • Salonunuz ve mutfağınız bitişik ve ikisi de küçük ve kullanışsız. Aradaki duvarı kemer şeklinde yıkarak açık mutfak bir eve sahip olabilirsiniz. Artık mutfağınız ve salonunuz gözünüze küçük görünmeyecek ve daha aydınlık bir ortama kavuşmuş olacaksınız.
  • Yatak odanız küçük ve üstelik hiç kullanmadığınız bir balkona sahip. Aradaki duvarı kaldırıp, balkonu PVC pencere ile kapatarak büyük ve kullanışlı yatak odasına kavuşabilirsiniz.
  • Tadilat ve tamirat tecrübe gerektirir. Konut ve işyeri tadilatların da genellikle pratik ve ucuz yöntemler tercih edilmekte ve bir çok ayrıntı atlanmaktadır. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için de aslında sizlere daha pahalıya mal olmaktadır.
  • İşte bu yüzden evinizin veya işyerinizin tadilat ve bakımını kendiniz yapmaya başlamadan veya ayrı ayrı ustalarla uğraşmadan önce bize danışın ve önerilerimizi dinleyerek fiyat teklifi vermemize izin verin.