Hakkımızda

Kurumsal Yapımız Anasayfa Hakkımızda

Poliüretan Duvar Çıtası Merkezi - Erdem Dekorasyon

İstanbulda hizmet veren Erdem Dekorasyon, italyan boya, sedef boya, diğer boya uygulamaları, boya badana, alçıpan işleri, asma tavan, kartonpiyer, stropiyer, pvc pencere kapı işleri, komple daire tadilat ve dekorasyon işleri bilumum tüm tadilat ve dekorasyon hizmetlerini vermektedir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile TEMİZ ÇALIŞMA prensibi ile hizmet vermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bugüne, çok fazla yol kat eden, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutarak, sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için "ERDEM DEKORASYON" adı altında yeni yatırımlar yapmıştır. -Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak, kurumsallaşma sürecini başlatmış, sahasındaki teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak rekabet gücünü arttırmayı hedeflemiştir.

AMACIMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına gerek ürün gereksede uygulama noktalarında en iyi hizmeti verebilmek olup, müşterilerimizle aynı ortak kaygıları güttüğümüzü rahatca deklare edebiliriz.

HEDEFiMiZ

Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak,müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmet ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak. Hızlı ve doğru bir program kapsamında taahhütlerimizi yerine getirmek. Yeni ve özgün tasarımlarıyla estetik ihtiyaçları klasik ve modern formlarda karşılamak. Yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışmalar yapmak. Güvenilir bir firma ile çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak. Kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

 

"Mekanlarınızı Barınak Olmaktan Çıkarıp Kendi Tarz ve Kişiliğinizi Yansıtan Size Özel Yaşam Alanları Haline Getiriyoruz."