Whatsapp

Merdivende Vernikli Ahşap Çıta Uygulama

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Vernikli çıta,  Ahşap çıta,  Asimetrik çıta uygulama, Merdiven kenarı çıtalama, Dublex merdiven duvarı çıta çalışması olarak ifade edebiliriz.

Ahşap çıta (ahşap profil olarak da bilinir) tasarımları birçok alanda kendine yer edinebilen ürünlerdir. Alanda estetik ve şık bir görünümün elde edilmesini sağlarken ayrıca köşe bağlantı alanlarında kullanılarak kötü görünümün de engellenmesini sağlar. Ahşap çıta tasarımları dolap çıtaları ve duvar çıtası çeşitleri ile satışa sunulmak ile beraber çerçevelik çıta olarak da satışa sunulur. Bükülebilir ahşap esnek çıta uygulama alanında kolaylık sunarken kırılmaların da önüne geçer. Oymalı çıta modelleri ise özellikle mobilyalarda istediğiniz stilinin elde edilebilmesini sağlarken şık ve zarif bir çalışmanın hazırlanmasına destek olur. Modern stillerde genel olarak düz çıta tasarımlarında yararlanılırken dekoratif duvar çıtası da duvarınızda aradığınız estetik görselin edinilmesine yardımcı olur.

Merdivende Vernikli Ahşap Çıta Uygulama Merdivende Vernikli Ahşap Çıta Uygulama Merdivende Vernikli Ahşap Çıta Uygulama Merdivende Vernikli Ahşap Çıta Uygulama

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA