Whatsapp

Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Başakşehir 5. Etap OYAK kent  poliüretan çıta uygulaması yapılmıştır. İç tasarımınızı bir veya iki çentik yükseltmek istediğinizde, farklı poliüretan duvar çıtaları bir açıklama yapmayı düşünün . Eviniz için modaya uygun ancak zamansız bir odak noktası için bu özelliklerden bir veya daha fazlasını ekleyin.

Dekoratif duvar çıtaları, son döneminin en görkemli mülklerinden modern yeni yapılara kadar her türlü iç mekana stil ve ambiyans katar. Duvar çıtaları, mülk dönemini veya kişisel tasarım isteklerini taklit ederek iç mekanınıza karakter katmanın mükemmel bir yoludur. Sade bir girişi büyük bir girişe dönüştürmek veya cansız bir odayı oturma odasına dönüştürmek için modern duvar panelleri kullanılabilir, birçok tasarım fırsatı vardır. Dekoratif duvar panelleri, herhangi bir iç yaşam alanının estetiğini güncellemenin uygun maliyetli bir yoludur. Hangi odayı döşemek isterseniz isteyin, dekoratif Erdem Dekorasyon poliüretan duvar çıta panellerimizden birinin eklenmesi, iç mekanınıza ekstra zarafet ve klas kazandıracaktır.

Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması Başakşehir Poliüretan Çıta Uygulaması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA