Whatsapp

Aynalı duvar çıtası uygulamamız

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Aynalı duvar çıtası uygulamamız müşterimize hayırlı olsun. Tasarımcılar ve dekoratörler, dar ve küçük alanlara derinlik katmak için genellikle aynalar ve yansıtıcı yüzeyler kullanır. Bir koridora veya rahat bir ofisin uzak duvarına stratejik olarak yerleştirilmiş bir ayna, odayı görsel olarak açabilir, ancak aynanın stili ve boyutu, nereye gittiği kadar önemlidir.

Erdem Dekorasyon, aynanızın ölçülerine göre bir çerçeveyi özel olarak kesecektir. Önceden bantlanmış olarak gelir ve siz sadece konektörlerle birleştirirsiniz ve önceden bantlanmış çerçeveyi doğrudan camın üzerine bastırırsınız. Tahmin işini, işçiliği ve malzeme avını çıkarıyoruz. Kurulumu kolay ayna çerçevesi kalıp setlerimiz, aynanızı dakikalar içinde çerçevelemek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

Duvar Çıtalı aynalar, duvara monte veya bağımsız, bir tadilat listesindeki pahalı öğeler olarak gözükebilir ama sandığınız gibi değil. Bir ayna için duvar çıtası  oluşturarak bütçenize sadık kalabilirsiniz. Koridor, hol, antre yada salon gibi alanlarda  kalıcı olarak monte edilmiş aynalar, bağımsız aynalardan farklı bir yaklaşım sunar, ancak her ikisine de duvar çıtası eklenebilir.

Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız Aynalı duvar çıtası uygulamamız

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA