Whatsapp

Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Beşiktaş'ta poliüretan duvar çıtalama çalışması Erdem Dekor tarafından yapılmıştır. Gri, zarafet ve ilham verici bir sakinlik yaratan dramatik bir duvar rengi seçimi olabilir. Ancak, çakışmadan koordine etmek için gri duvarlarla hangi malzeme ve rengi kullanabilirsiniz? Bunları iyi analiz etmeniz gerekiyor. 

Dekoratif duvar çıtalama kesinlikle yeni değil (yüzyıllardır var), ama her zamankinden daha sıcak. Burada çalışırken veya tadilat yaparken aranacak tarihçeleri ve türleri de dahil olmak üzere dekoratif çıtalama hakkında daha fazlası var. Koridorlarda ve merdivenlerde duvarlara akıllı bir ayrıntı seviyesi eklerler. Poliüretan duvar çıtalama eklenmesi, aksi takdirde düz bir duvar genişliğindeki panelleri taklit edebilir. Dekoratif çıtalama, bir tepsi veya kesonlu tavanı taklit etmek için tavanda da kullanılabilir.

Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş Duvar Çıtalama Çalışması Beşiktaş

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA