Whatsapp

Köşe motifli çıta

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Köşe motifli çıta uygulaması yapılmıştır.  Yeşil ve beyaz boya zeminde hazırlanan duvar çıtası örnekleri aşağıda yer verilmiştir.

Poliüretan duvar çıtası ile  süsleme, düz bir kare odayı gerçek bir gösteri parçasına dönüştürebilir. Herhangi bir odaya süslemeyi en iyi nasıl ekleyeceğinizi düşündüğünüzde, sadece tavanları ve zeminleri düşünmeyin. Duvar çıtası, bir duvarın ortasında, tavandan dörtte üçü aşağıda, pencere ve kapıların çevresinde veya duvarlarda veya tavanlarda yerleşik kitaplıklar veya gömme paneller gibi mimari özelliklerin kenarlarında iyi çalışır.

Çıtalama stilleri söz konusu olduğunda, gerçekten yalnızca hayal gücünüzle sınırlısınız: Cesur bir görünüm için kalın, geniş veya katmanlı süslemeler kullanabilir veya şıklığı korumak için narin, dar süslemeler tercih edebilirsiniz. Ayrıca, boyanabilir, lekelenebilir ahşaplardan son işlem gerektirmeyen hafif, poliüretan çıtalama kadar çeşitli malzemelerde kalıplama satın alabilirsiniz.

Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta Köşe motifli çıta

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA