Whatsapp

Doğal Taş Uygulama

Hizmetlerimiz Anasayfa Dekorasyon

Doğal Taş Uygulama

Patlatma doğal taş uygulamaları, insanoğlunun varoluşundan bu yana, deseni ve dayanıklılığı ile vazgeçilmeyen bir yapı malzemesidir. Mimariden sanata birçok kullanım alanında yeğlenen malzeme olmuştur. Geçmiş çağlardan günümüze dek, doğal taş heykelcilikten saray mimarisine, anfi tiyatrodan piramitlere kadar birçok yapıda süsleyici ve taşıyıcı olarak kullanıla gelmiştir. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesine bağlı olarak, binaların dış cephesinden mutfak ve banyo tezgâhlarına, villalardan havuz kenarlarına kadar geniş bir kullanım alanı bulmuş, ahşap, cam ve metal gibi diğer yapı malzemelerine uyumu ile iç ve dış dekorasyonun değişmez bir parçası haline gelmiştir. Doğal taşlar, oluşumları milyonlarca yıl süren ve dünyanın geçirdiği tüm evreleri bünyesinde toplayan bu doğal yapı malzemesini ülkemiz de ve dünyanın dört bir yanında tüm estetik ve güzelliği ile yaşadığımız mekânlara taşıyor.

Dünya doğal taş rezervinin %40 yakın büyük bir bölümünü bünyesinde bulunduran ülkemiz sektörde hiçte hafife alınmayacak bir konumdadır. Bu bağlamda sektöre yapılan kamu ve özel yatırımlarla küresel arenada söz sahibi olmaya devam etmektedir. İşte bu doğal taşlar, doğadan çıkarılıp evlerimize, ofislerimize gelene kadar çok çeşitli teknolojik işlemlerden geçmektedir. Taşların işlenme aşamasında bilindiği gibi değişik işleme malzemeleri kullanılmaktadır. 

Patlatma taş, son dönemlerin en gözde duvar kaplamasıdır. Patlatma doğal taşlar iç mekan veya dış mekanda rahatlıkla uygulanabilir. Ofis dekorasyonu, salon dekorasyonu, tv ünitesi duvar kaplamasında kullanılır.

Poliüretan Doğal Taş Uygulama 97
HEMEN ARA